Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Миролюбівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 02125906) був реорганізований і увійшов до складу Новомар'ївської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Миролюбівка
Братський район, Миколаївська область

Роки. Події. Люди.

20-ті роки

Новий уряд, що прийшов до влади в 1917 році був зацікавлений у заселенні і освоєнні вільних земель „дикого степу". В 20-х роках було запропоновано селянам-біднякам з густонаселених районів України, Росії, Сибіру переїхати з сім'ями на південь, де "дикий степ " і ковила. Першими переїхали на вільні землі переселенці з Черкаської, Волинської, Київської областей заснували село Тарасівку (названу на честь Тараса Шевченка), та Юр'ївку (Юрієм звали землеміра, що нарізав землю). Волиняни — Миролюбівку (Миролюбівка — общинне). В березні 1922 року утворилися села: Тарасівка, Миролюбівка, Юр'ївка, (1923р.).

Спільною громадою у 1929 році розпочали на пагорбі будівництво Миролюбівської семирічної школи, семирічна школа відкрила свої двері в 1932 році 1 вересня, для учнів 1 - 7 класів.

30-ті роки

В середині 30-х років створюється Юр'ївська сільська рада. Центральна садиба – с. Юр'ївка. В Юр'ївці відкривають лавку( магазин), створюють фельдшерсько- акушерський пункт, відділення зв'язку.

40-ві роки

В перші дні війни 1941-1945 років з навколишніх сіл було мобілізовано на фронт 240 чоловік, а 7 серпня 1941 року німецько-фашистські загарбники окупували Братський район, установили комендантський час і почали хазяйнувати. Молодь відправляли до Німеччини працювати на військових заводах, на різні роботи в міста. До Німеччини було відправлено 18 річних юнаків і дівчат.

17 березня 1944 року радянські війська принесли визволення. Зразу ж почалася відбудова зруйнованого війною господарства, працювали по фронтовому тож не випадково 16 найбільш завзятих, найбільш працьовитих було нагороджено медалями «За трудову доблесть в роки війни».

50-ті роки

На початку 50-х років пройшло укрупнення колгоспів. На базі раніше створених господарств було організовано одне велике господарство – колгосп ім. Щорса, головою якого був Ткаченко Тимофій Маркович. За період його правління силами сільської громади були побудовані: корівники, телятники, склади, будинок культури,правління колгоспу (фото), магазин (фото), був добудований новий корпус семирічної школи ,в якій навчання проводилось у дві зміни, висаджено колгоспний сад.

1957 рік – відбувається укрупнення господарств району і землі колгоспу Щорса передаються у колгосп ім. Карла Маркса Костуватської сільської ради. Також відбувається реорганізація Юр’ївської сільської ради, а її повноваження передаються Костуватській сільській раді.

У 1955 році відбувається будівництво греблі і створення ставка на місці глибокого яру біля села Тарасівки.

У 1959 році відбувається від’єднання колгоспу ім. Щорса від господарства ім. Карла Маркса, а сільська рада залишається Костуватською до 1982 року.

1957 р. – переселенцями з Черкаської області облаштовується центральна вулиця села Юр'ївки: будуються будинки, копаються колодязі, насаджуються дерева.

У 1959 році до колгоспу ім. Щорса приєднується колгосп «Калініна» - село Лісове (Михайлівка), керівником господарства якого був Лейко Андрій Степанович.

60-ті роки

1964 р. – головою правління колгоспу ім. Щорса призначається Куліш Іван Олександрович. За період його правління зростає господарство, матеріальний добробут селян. Поповнюється автопарк новими машинами, а мехзагони – тракторами. Проектується ремонтна майстерня. Будуються нові корівники, ветеринарний пункт, пасіка,нові склади. Розпочинається будівництво дороги до «Ганнівської траси», насаджуються дерева по узбіччю дороги. Розпочинається будівництво фельдшерсько-акушерського пункту, дитячого садка та будинку правління колгоспу.

1968-69 рр. пройшла електрифікація наших населених пунктів, у будинках з’явилося телебачення.

На новозбудованих тваринницьких фермах була встановлені транспортери для механічного чищення та механізовані доїльні апарати.

В 1976 році збудовано двоповерхову школу, будинок культури, житлові будинки для переселенців та молодих сімей. Велося будівництво лазні, асфальтувалися дороги в усіх селах, будувалися магазини.

80-ті роки

В 1982 році утворюється Миролюбівська сільська рада головою якої обирається Горінська Тетяна Володимирівна. Також головою Миролюбівської сільської ради обиралася Пістуненко Надія Павлівна та Павленко Зоя Василівна.

1987 рік, в господарстві змінюється керівництво. Головою правління колгоспу ім. Щорса призначають Поліщука В.А.

В 1987 році відбувається відкриття Меморіального комплексу полеглим односельчанам в роки Великої Вітчизняної війни.

За правління Поліщука В.А. в господарстві будуються бетонні силосні ями, реконструюються та будуються нові літні корівники.

В 1988 році в Миролюбівці відкривається середня загальноосвітня школа.

В 1990 році відбувається будівництво трьох нових будинків для молодих сімей. Виготовляється проектна документація на газифікацію сіл Миролюбівки та Юр’ївки.

1989-2006роки – обирається та працює на посаді сільського голови Колбудський Микола Євгенійович.

90-ті роки

В 1992 році головою правління колгоспу ім. Щорса на загально колгоспних зборах одноголосно обирається Мезник Олександр Миколайович. Керівник господарства продовжує газифікацію населених пунктів, зокрема прокладається 5 км магістраль до села Лісового. За кошти господарства до кожної домівки проводиться водогін. Будуються 18 нових добротних будинків.

1996 рік починається розпаювання землі.

В цей рік підприємець Кобилінський А.В. відкриває цех з переробки соняшникового насіння та виготовлення будівельних матеріалів.

В 1999 році – створюється закрите акціонерне товариство «Добробут». За рахунок господарства випускники середньої школи навчаються у вищих учбових закладах.

Перше десятиліття ХХІ століття

Рекордний урожай в 2001 році. Найкращий в Миколаївській області, 14 тис. т. намолоту. Пшениця дала по 54 ц на круг, а зернові взагалі – 50 ц. Окремі поля видають по 67 ц з гектара, а експериментальне поле принесло 92 ц з гектара, небачені до цього часу результати.

Із соціальних надбань: будується православний храм імені Олександра Невського, здійснюється капітальний ремонт дитячого садка, місцевої сільської ради, фельдшерсько-акушерсього пункту, будинку культури, спортивного залу середньої школи,бару « Янтар», магазину продовольчих товарів.

В 2000 році при сприянні голови правління Мезника О.М. на базі Миролюбівського будинку культури створюється ВІА «Добробут» (керівник Гризоглазов С.М.), в цей період складається гімн села «Добробут», ряд інших авторських пісень, які стають хітами ансамблю, а в 2002 році ансамбль отримує звання народного.

В 2004 році відкривається перший обласний фестиваль авторської пісні на базі «Лісової казки» ( в подальшому всеукраїнський) «Мій рідний край», головним меценатом виступає Мезник О.М..

В 2007 році започатковує свою діяльність жіночий ансамбль «Гармонія» (керівник Гамалій А.Ф.), а в 2009 році ансамбль здобуває звання народного.

В 2007 році сільським головою обрано Шведа Володимира Івановича.

В 2010 році створюється студія звукозапису «Добробут».

В 2012 році вводиться в дію колективна установка доочистки питної води (бювет) в с.Миролюбівка.

2012рік – відбувається реконструкція Меморіалу полеглим односельчанам в роки Великої Вітчизняної війни.

За 20 років правління господарством, Мезник О.М. удостоєний багатьох нагород серед них: Міжнародний диплом «Золота фортуна», диплом «Провідне підприємство України», диплом і нагрудний знак «Лідер України», іменний диплом «Міжнародна золота медаль якості», нагрудний знак «Трудова слава», Почесна грамота Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом», почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», орденом УПЦ Святителя Миколи Чудотворця за внесок у розвиток християнської віри, духовності, але найвища нагорода – шана людей, повага і вдячність за цей титанічний труд, любов до землі.  



Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua